ТрейдБуд
ТрейдБуд
Київ, ул. Патриотов 12, оф 23

Про нас

Компанія «ТрейдБуд» виробник і імпортер якісного будівельного обладнання та комплектуючих до нього на ринки України, Росії, Європи. Ми не новачки в цій галузі - з 2008 року «ТрейдБуд» займається реалізацією будівельних лісів і металевих вишок-тур, а вже до 2011 року у нас з'явилася можливість відкрити власне виробництво висотного обладнання та особисто контролювати і вдосконалювати його якість.

Жодне будівництво не обходиться без використання допоміжних конструкцій, таких , як будівельні ліси, вежі-тури, пересувні підмостки, драбини. Ці конструкції дають можливість мобільно, зручно і безпечно працювати на великих висотах, швидко і легко монтуються і демонтуються, дозволяють змінювати конфігурацію і виконувати як внутрішні оздоблювальні роботи, так і зовнішні фасадні.

Еще одним напрямком нашої діяльності є імпорт складування - гідравлічні візки (рокли), штабелери. Сьогодні це найбільш компактне і просте у використанні засіб для вантажно-розвантажувальних робіт. Воно не вимагає особливих навичок і знань, компактно - допускає використання як на великих площах складських приміщень, так і в умовах невеликого магазину.

Кроме того, наша компанія реалізує генератори і електростанції (бензинові, дизельні), опалубку (стійки, триноги, стійки телескопічні, корона), фанеру ламіновану, фанеру вологостійку, колеса промислові, біотуалети, мусоросброси, твердопаливні котли.

Конкурентні переваги компанії:

У нас лояльні ціни, тому що ми є безпосередніми виробниками і прямими постачальниками будівельного обладнання. Зручна схема розрахунку, орієнтована як на фізичних, так і на юридичних осіб - готівковий і безготівковий розрахунок, оптова і роздрібна торгівля. Великий асортимент будівельного обладнання та комплектуючих, можливість індивідуальної комплектації. Перевірений часом якісний товар, який має сертифікати і паспорти якості. Акції та знижки оптовим і постійним клієнтам, можливість безкоштовної доставки в більшість міст України (необхідно уточнювати у менеджера). Можливість доставки будь-яким зручним способом - перевізниками ( «Нова пошта», «Делівері» та ін.), Окремими машинами, попутним транспортом, самовивіз.

Товари / Послуги:

Продаж і оренда будівельних лісів, вишки-тури різних розмірів і різної висоти, фанера ламінована, теплові гармати, генератори бензинові та дизельні, також опалубка та комплектуючі до неї. В асортименті сходи алюмінієві як українського так і зарубіжного виконання, складське обладнання (візки, штабелери гідравлічні) і ще багато різних товарів необхідних для оздоблювальних, реставраційних робіт і будівництва.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Патриотов 12, оф 23

Час роботи:

09-00-18-00

Контактна особа:

Анатолий

Телефон: